Korzystając z serwisu akceptujesz politykę cookies. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
Strona główna
O FIRMIE
Oferta
Serwis
NASZE ROZWIĄZANIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

Liczenie i sortowanie gotówki

Wiemy jak duże znaczenie dla urządzeń wspomagających obrót gotówki ma solidność i niezawodność dlatego szczególny nacisk stawiamy na jakość oferowanych przez nas produktów i rozwiązań. To właśnie z tego powodu liczarki banknotów i bilonu oraz sortery, które znajdują się w naszej ofercie należą do najlepszych na rynku. I nie są to czcze przechwałki!

 

                W ramach naszych rozwiązań proponujemy następujące produkty:

  • Liczarki i sortery banknotów
  • Liczarki i sortery bilonu
  • Testery autentyczności
  • Pakowarki

 

[Liczenie i sortowanie banknotów]

 

               Liczarki banknotów to produkty uznanych na całym świecie producentów – Scan Coin, SeeTech i Glory Global Solutions. Już sama marka gwarantuje bezproblemową pracę i długoletnie używanie – serwisujemy urządzenia, które u naszych Klientów działają bez przerwy od kilkunastu lat.

               W naszej ofercie znajdują się zarówno liczarki wartościowe, potrafiące przeliczyć pomieszany depozyt jak i zwykłe - ilościowe. Urządzenia liczące wyposażone są w szereg sensorów weryfikujących autentyczność, które bez problemu wychwycą fałszywe banknoty przez co praca z nimi jest nie tylko szybka i przyjemna ale również bezpieczna.

               Posiadamy również sortery banknotów typu heavy-duty, stosowane głównie w dużych sortowniach, bankach i firmach CIT.

 

[Liczenie i sortowanie bilonu]

 

               Liczarki bilonu pozwolą zaoszczędzić czas tracony dotąd na ręcznym liczeniu monet – dzięki oferowanym przez nas urządzeniom do liczenia monet będzie można sprawniej przeliczać posiadany bilon, co w szybkim czasie przełoży się na znaczne oszczędności.

              

               Sortery bilonu oferowane przez Bankomat służą do sortowania pomieszanego bilonu. Dzięki temu można wrzucić np. dzienny utarg w monetach a urządzenie „wypluje” podzielone nominały do odpowiednich przegródek (lub worków/gilz jeśli urządzenie oferuje taką możliwość).

             

  Możemy również wykonać modyfikację sortera, dzięki której będzie możliwe szybkie przygotowanie kasjerskich zestawów startowych (moduł BTB).

 

[Testery]

 

               Oferowane przez nas testery autentyczności to niewielkie urządzenia, które – dzięki lampom UV lub IR – są w stanie wychwycić fałszywy banknot. Niezawodne i niezbędne w każdym miejscu gdzie pracuje się z gotówką.

 

[Pakowanie]


               W naszej ofercie znajdują się również pakowarki próżniowe, dzięki którym przygotowanie paczki z banknotów, monet w gilzach czy dokumentów jest bajecznie proste. Są to urządzenia o wysokiej wydajności dzięki którym pracownicy mogą sprawniej wykonywać powierzone zadania.

               Do pakowania bilonu w papierowe gilzy polecamy niezawodny rolomat WR 500. 
W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 
Tel. 22 843 86 70 
E-mail: info@bankomat.pl
 

Bankomat sp. z o.o. sp.k.
ul. Potocka 27
01-619 Warszawa
email: info@bankomat.pl
tel.: 22 843 86 70
fax: 22 843 89 32

Copyright © 2015 Bankomat sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.