Korzystając z serwisu akceptujesz politykę cookies. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
Strona główna
O FIRMIE
Oferta
Serwis
NASZE ROZWIĄZANIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

O firmie

Firma Bankomat od ponad 20 lat specjalizuje się w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem obrotu gotówkowego na rynku i sprzedaży oraz serwisie nowoczesnych technologii w obrocie pieniężnym. Z naszymi rozwiązaniami jesteśmy wszędzie tam, gdzie gotówka jest wypłacana lub wpłacana, przeliczana, sortowana lub pakowana. Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości urządzeń, skutecznego serwisu technicznego i doradztwa związanego z optymalizacją procesów dotyczących obrotu gotówkowego.

 

Posiadamy wiedzę i kompetencje umożliwiające zaprojektowanie, dostarczenie, wdrożenie oraz obsługę serwisową rozwiązań adresowanych do wszystkich uczestników cyklu gotówkowego w gospodarce - w naszej ofercie znajdują się rozwiązania adresowane do sieci detalicznych, firm CIT (Cash In Transit), banków, w tym również NBP. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem uznanych producentów m.in. firm Scan Coin, Cima, DeLaRue, Glory, Seetech, i wielu innych.  

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników nasza oferta zawiera wyselekcjonowane pod kątem potrzeb rynku urządzenia wielu producentów z Europy, Dalekiego Wschodu oraz USA. Każde urządzenie zanim zostanie wprowadzone na rynek jest dokładnie badane i testowane pod kątem współpracy z polskimi monetami i banknotami. Oferujemy także wsparcie podczas wdrożenia i integracji naszych rozwiązań z systemami IT. W naszej ofercie znajduję się sprzęt bankowy m.in. liczarki banknotów i bilonu, sortery monet, wpłatomaty, recyklery gotówki, biletomaty, testery czy nawet systemy kolejkowe - wszystko najwyższej klasy uznanych producentów.

 

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia długookresowych relacji z naszymi Klientami i dlatego bieżąco monitorujemy satysfakcję z dokonanych zakupów, a w przypadku pojawienia się problemów technicznych niezwłocznie na nie reagujemy. Naszym niewątpliwym atutem jest ogólnopolska sieć serwisowa, dzięki której możemy dotrzeć ze wsparciem technicznym do każdego miejsca w Polsce. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez szkolenia techniczne i handlowe oraz systematycznie usprawniamy procesy obsługi posprzedażowej.

 

Na terenie całego kraju oferujemy wsparcie techniczne do wszystkich urządzeń techniki bankowej. Gwarantem wysokiej jakości naszych usług jest wykwalifikowana kadra techniczna, dysponująca wieloletnim doświadczeniem oraz sprzętem niezbędnym do dokonania skutecznej naprawy –specjalistycznymi narzędziami, środkami łączności oraz bieżącym dostępem do oryginalnych części zamiennych, dokumentacji technicznej i fabrycznych szkoleń.

 

Obsługa serwisowa jest realizowana poprzez Terenowe Oddziały Serwisowe. Korzystamy wyłącznie z własnych zasobów oraz pracowników etatowych dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonywanych prac serwisowych. Nasze doświadczenie oraz efektywna organizacja pracy umożliwiają skoordynowanie i wykonanie zleceń zgodnie z uzgodnionymi warunkami SLA.

Bankomat sp. z o.o. sp.k.
ul. Potocka 27
01-619 Warszawa
email: info@bankomat.pl
tel.: 22 843 86 70
fax: 22 843 89 32

Copyright © 2015 Bankomat sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.