Korzystając z serwisu akceptujesz politykę cookies. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
Strona główna
O FIRMIE
Oferta
Serwis
NASZE ROZWIĄZANIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

Kim jesteśmy

Jesteśmy specjalistami w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem obrotu gotówkowego na rynku i wdrażaniu nowoczesnych technologii w obrocie pieniężnym. Naszą misją jest optymalizacja procesów dotyczących obrotu gotówkowego, a oferowane przez nas rozwiązania pojawiają się wszędzie tam, gdzie gotówka jest wpłacana, wypłacana, przekazywana, przeliczana, sortowana, pakowana lub przechowywana.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem uznanych na świecie producentów m.in. firm Suzohapp (dawniej Scan Coin), CPS (dawniej DeLaRue), GGS (dawniej Glory, Talaris i Reis), Hitachi (dawniej Seetech), Cummins, Cima, a także partnerem OEM firmy CPI.  

Posiadamy wiedzę i kompetencje umożliwiające zaprojektowanie, dostarczenie, wdrożenie oraz obsługę serwisową rozwiązań adresowanych do wszystkich uczestników cyklu gotówkowego w gospodarce: w naszej ofercie znajdują się propozycje dla sieci handlowych, firm przewozowych, vendingowych, 'cash-in-transit', banków, w tym również NBP. 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników każde urządzenie i rozwiązanie zanim zostanie wprowadzone na rynek jest dokładnie badane i testowane pod kątem obsługi rodzimych monet i banknotów.

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia długookresowych relacji z naszymi Klientami i dlatego na bieżąco monitorujemy satysfakcję z dokonanych zakupów, a w przypadku pojawienia się problemów technicznych niezwłocznie na nie reagujemy. Naszym niewątpliwym atutem jest ogólnopolska sieć serwisowa, dzięki której możemy dotrzeć ze wsparciem technicznym do każdego miejsca w Polsce. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez szkolenia techniczne i handlowe oraz systematycznie usprawniamy procesy obsługi po sprzedażowej.

Gwarantem wysokiej jakości naszych usług jest wykwalifikowana kadra techniczna, dysponująca wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistycznymi narzędziami i bieżącym dostępem do oryginalnych części zamiennych, dokumentacji technicznej i fabrycznych szkoleń.


Zapraszamy do współpracy.

Bankomat sp. z o.o. sp.k.
ul. Potocka 27
01-619 Warszawa
email: info@bankomat.pl
tel.: 22 843 86 70
fax: 22 843 89 32

Copyright © 2015 Bankomat sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.