Korzystając z serwisu akceptujesz politykę cookies. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
Strona główna
O FIRMIE
Oferta
Serwis
NASZE ROZWIĄZANIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

Centrum Kontaktu Serwisowego

Zachęcamy do skorzystania z naszego Centrum Kontaktu Serwisowego. Zostało ono stworzone z myślą o zapewnieniu naszym Klientom jednolitego, a zarazem wysokiego standardu obsługi serwisowej. W jednym miejscu przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski związane z problemami eksploatacyjnymi maszyn zarówno na gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Oferujemy naprawy oraz serwis urządzeń do banknotów i do bilonu dystrybuowanych przez nas marek (Brandt, JCM, DeLaRue, Talaris, Reis, ScanCoin, Cummins, Glory, Seetech), a także do większości  urządzeń innych producentów znajdujących się na rynku.

Jeżeli masz problem ze swoim urządzeniem zadzwoń lub wyślij e-mail na adres serwis@bankomat.pl lub zaloguj się do naszego serwisu Simba i zgłosić problem on-line. Każde zarejestrowane zgłoszenie zostaje poddane określonej procedurze wykonawczej zgodnej z uzgodnionym SLA, w wyniku której uzgodnimy wizytę serwisanta z najbliższego Terenowego Oddziału Serwisowego lub sposób przekazania maszyny do najbliższego Centrum Napraw. 

Codziennie, w godzinach 14-16 można także skontaktować się z dyżurującymi specjalistami, którzy udzielą informacji niezbędnych do rozwiązania zgłoszonego problemu lub odpowiedzą na zadane pytania techniczne dotyczące eksploatacji urządzeń.


 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Tel. 22 843 86 70
W naszej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne

Bankomat sp. z o.o. sp.k.
ul. Potocka 27
01-619 Warszawa
email: info@bankomat.pl
tel.: 22 843 86 70
fax: 22 843 89 32

Copyright © 2015 Bankomat sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.