Korzystając z serwisu akceptujesz politykę cookies. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
Strona główna
O FIRMIE
Oferta
Serwis
NASZE ROZWIĄZANIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

Centrum Kontaktu Serwisowego

Zachęcamy do skorzystania z naszego Centrum Kontaktu Serwisowego. Zostało ono stworzone z myślą o zapewnieniu naszym Klientom jednolitego, a zarazem wysokiego standardu obsługi serwisowej. W jednym miejscu przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski związane z problemami eksploatacyjnymi maszyn zarówno na gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Oferujemy naprawy oraz serwis liczarek do banknotów i liczarek do bilonu wszystkich dystrybuowanych przez nas marek, a także pozostałych urządzeń do związanych z obrotem gotówką jak np. testery banknotów, rolo maty, sortery banknotów, sortery bilonu czy pakowarki próżniowe i opaskarki.


Wystarczy zadzwonić, przesłać faks lub e-mail na nasz adres serwis@bankomat.pl, albo samemu zalogować się do systemu serwisowego Simba i zgłosić problem. Każde zarejestrowane zgłoszenie zostaje poddane określonej procedurze wykonawczej, a w pierwszym kroku zostanie uzgodniony termin wizyty serwisanta na miejscu lub sposób przekazania maszyny do najbliższego Oddziału Serwisowego.


Siedziby Oddziałów Serwisowych firmy Bankomat znajdują się w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Rzeszów, Kraków, Chorzów, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Białystok oraz Lublin.

Nasi serwisanci dysponują doświadczeniem, wiedzą oraz odpowiednimi środkami technicznymi aby szybko i skutecznie usunąć zgłoszoną awarię lub usterkę.


Poprzez Centrum Kontaktu Serwisowego można także skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy w godzinach 9 - 16 od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.


Nasi wysoko wyspecjalizowani pracownicy udzielą wszystkich niezbędnych informacji niezbędnych do rozwiązania zgłoszonego problemu lub odpowiedzą na zadane pytania techniczne dotyczące eksploatacji urządzeń techniki bankowej.


 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Tel. 22 843 86 70
W naszej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne:

Bankomat sp. z o.o. sp.k.
ul. Potocka 27
01-619 Warszawa
email: info@bankomat.pl
tel.: 22 843 86 70
fax: 22 843 89 32

Copyright © 2015 Bankomat sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.