AUTORYZOWANE CENTRUM NAPRAW

 

Autoryzowane Centrum Napraw zostało stworzone z myślą o zapewnieniu naszym Klientom jednolitego, a zarazem wysokiego standardu obsługi serwisowej. W jednym miejscu przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski związane z problemami eksploatacyjnymi maszyn zarówno na gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Każde zgłoszenie, po zarejestrowaniu zostaje poddane określonej procedurze wykonawczej zgodnej z uzgodnionym SLA, w wyniku której umówimy wizytę serwisanta z najbliższego Terenowego Oddziału Serwisowego lub sposób przekazania maszyny do naprawy warsztatowej. Codziennie, w godzinach 14-16 można mailowo skontaktować się z dyżurującymi specjalistami, którzy udzielą informacji niezbędnych do rozwiązania zgłoszonego problemu lub odpowiedzą na zadane pytania techniczne dotyczące eksploatacji urządzeń.

Wykonujemy naprawy oraz serwis urządzeń techniki bankowej różnych producentów, znajdujących się na rynku polskim.Jeżeli masz problem ze swoim urządzeniem zadzwoń lub wyślij e-mail na adres serwis@bankomat.pl lub zaloguj się do naszego serwisu Simba i zgłosić problem on-line.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Tel. 22 843 86 70
E-mail: serwis@bankomat.pl

KONTAKT

Bankomat sp. z o.o. sp.k.
ul. Potocka 27
01-619 Warszawa

email: info@bankomat.pl

tel.: 22 843 86 70

fax: 22 843 89 32