AKTYWNA KURTYNA ANTYWIRUSOWA

TELLEE

TYLKO 1 zł MIESIĘCZNIE

 

W Ofercie WYNAJEM 36 M płacisz tylko 1 zł miesięcznie i
sam decydujesz przez ile dni korzystasz.

BankomatGO - ikona scroll

Aktywna kurtyna antywirusowa

TELLEE

FINANSOWANIE

wynajem bez zobowiązań, korzystasz, tyle ile potrzebujesz, płacisz tylko za czas używania

 

GWARANCJA

bezpłatne części, naprawy i filtry w całym okresie najmu

 

KONFIGURACJA

dwa generatory NTP, czujnik VOC, filtr HEPA H13 węglowy, podstawa, kabel IEC AC 

TECHNOLOGIA

Podwójny generator foto-katalityczny LED do wytwarzania  zimnej plazmy (NTP)

 

CERTYFIKACJA

COVID-19, SARS, MERS, ZIKA H1N1, COLI, VOCs, alergeny

JĘZYK POLSKI

instrukcja w języku polskim

Obejrzyj w działaniu TELLEE – najnowszej generacji sterylizator powietrza wykorzystujący zjawisko fotokatalizy do wytwarzania zimnej plazmy (NTP). Badania naukowe dowodzą , że poprzez wytworzenie NTP w atmosferze, tj. odpowiedniego stężenia reaktywnych cząsteczek tlenowych możliwe jest skuteczne niszczenie niebezpiecznych patogenów w otoczeniu.

 

 

 

DOSTĘPNE

Usługi

 Posiadamy wiedzę, kompetencje i cieszymy się zaufaniem wielu klientów. Decydując się teraz na wynajem TELLEE otrzymasz dostęp do pakietu gwarantowanych usług. Na nas zawsze możesz liczyć.

GWARANCJA
JAKOŚCI

niezawodna i skuteczna
sterylizacja powietrza

SERWIS
TECHNICZNY

na żądanie serwis,
w miejscu użytkowania

BEZPŁATNE
FILTRY

bezpłatna wymiana
materiałów eksploatacyjnych

BEZPŁATNA
WYMIANA

w przypadku awarii
bezpłatna wymiana urządzenia

WSPARCIE
KLIENTA

Szybkie rozwiązanie
zgłoszonego problemu

SATYSFAKCJA
UŻYTKOWNIKA

dołącz do grona
użytkowników TELLEE

ODKRYJ

MOCNE STRONY TELLEE

 TELLEE jest wyposażony w dwa przepływowe, foto-katalityczne  układy reakcyjno-wyładowcze LED wytwarzające zimną plazmę, w skład której wchodzą reaktywne cząsteczki tlenowe. Te cząsteczki utleniając komórki białek niebezpiecznych patogenów, doprowadzają do ich uszkodzenia lub wadliwego funkcjonowania a w konsekwencji do eliminacji. Odczuwalnym dla człowieka efektem tego procesu jest zwiększona wilgotność powietrza.

Płaska obudowa TELLEE pozwala na użycie go jako podstawy dla monitora, terminala, liczarki do banknotów lub innego urządzenia, dzięki czemu TELLEE nie zajmuje miejsca na stanowisku pracy. Zastosowane w generatorach NTP oświetlenie LED  gwarantuje niskie zużycie energi i cichą pracę.  Zimna plazma jest rozprowadzana przez specjalnie ukształtowane,  dwustronne dyfuzory,  dzięki czemu w bliskim otoczeniu człowieka, zostaje wytworzona aktywna kurtyna zabezpieczająca przed niebezpiecznymi patogenami. Jedno urządzenie TELLEE skutecznie chroni pojedyncze stanowisko pracy. Kilka urządzeń ustawionych obok siebie może zabezpieczyć dużą przestrzeń wewnętrzną, np. szkolną klasę.

Oferty BankomatGo

 WYNAJEM GO

Minimalny okres wypożyczenia wynosi 90 dni. Rozliczenie następuje w cyklach miesięcznych lub po zakończeniu wynajmu. Dzienna stawka za wynajem wynosi 5,00 zł +VAT i obejmuje wyłącznie okres użytkowania. W trakcie obowiązywania umowy najmu serwis wykonywany jest nieodpłatnie w Bankomat Service Hub..

WYNAJEM 12 M

Opłata wstępna 999,00 + VAT. Minimalny okres wypożyczenia wynosi 12 miesięcy. Rozliczenie następuje w cyklach miesięcznych. Miesięczna stawka za wynajem wynosi zł 60,00 +VAT. Zwrot urządzenia lub wykup za zł 500,00 +VAT. W trakcie obowiązywania umowy najmu serwis wykonywany jest nieodpłatnie w Bankomat Service Hub.

WYNAJEM 36M

Opłata wstępna zł 999,00 +VAT. Minimalny okres wypożyczenia wynosi 36 miesięcy. Rozliczenie następuje w cyklach miesięcznych. Miesięczna stawka za wynajem wynosi zł 30,00 +VAT. Zwrot urządzenia lub wykup za zł 200,00 +VAT. W trakcie obowiązywania umowy najmu serwis wykonywany jest nieodpłatnie w Bankomat Service Hub.

Kontakt

Od 25 lat pomagamy we wdrażaniu nowoczesnych technologii związanych z obrotem pieniężnym w Polsce. Jesteśmy członkiem Polskiej Organizacji Firm Obsługi Gotówki POFOG zrzeszającej firmy działające w branży. Posiadamy wiedzę, kompetencje i cieszymy się zaufaniem wielu klientów. Na nas możesz zawsze liczyć.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij wiadomość.

 

7 + 11 =

DANE
KORESPONDENCYJNE

Bankomat Sp. z o.o. sp.k.
ul. Potocka 27
01-619 Warszawa

KONTAKT
TELEFONICZNY

(+48) 22 843 86 70